Wyszukiwarka lotów – każdy kierunek w zasięgu Twoich możliwości

Wyrusz w niezapomnianą podróż w zbliżające się wakacje! Wcale nie trzeba być wygranym na loterii, by móc sobie pozwolić na urlop w Portugalii lub na gorącej Fuerteventurze. Wyszukiwarka lotów w okazyjnych cenach pozwala znaleźć tanie bilety lotnicze nawet na nieodległe terminy – na przykład na nadchodzącą majówkę. Loty krajowe oraz zagraniczne pozwolą Ci się cieszyć dłuższym urlopem oraz zaoszczędzoną gotówką w kieszeni. Sprawdź, jak wyszukiwarka tanich lotów w praktyce.

Jak znaleźć tanie loty w obie strony?

Wystarczy parę prostych informacji, by nasza wyszukiwarka lotów odnalazła najlepiej dopasowaną do potrzeb turysty ofertę. Należy jedynie podać miejsca wylotu i przylotu, za pomocą nazw państwa, miasta lub trzyliterowego kodu. Potem trzeba wybrać datę wylotu oraz powrotu, na co najmniej dwa dni po dniu dokonywania rezerwacji. Maksymalna liczba pasażerów w jednej rezerwacji wynosi 9, warto też podać kategorie wiekową, ponieważ niektóre linie lotnicze proponują zniżki dla dzieci. Możesz też wyszukać bilet w jedną stronę – wystarczy tylko odznaczyć datę powrotu.

Ceny biletów lotniczych po Europie

Warszawskie lotnisko na Okęciu oferuje najtańsze loty w różne zakątki Europy, w tym kierunki niedostępne w bezpośrednim przelocie na innych polskich lotniskach. To okazja do zwiedzenia wielu miejsc podczas weekendowych lub dłuższych wypadów, i to nie tylko dla mieszkańców stolicy. Z Warszawy dostaniesz się między innymi wprost do Helsinek (od 126 złotych w obie strony) , do tajemniczego Edynburga (od 127 złotych), położonego nad słonecznym Morzem Adriatyckim włoskiego Bari (od 227 złotych) czy do bułgarskiego miasta Burgas nas Morzem Czarnym (od 193 złotych). Oprócz takich rzadko wybieranych kierunków, możesz też zarezerwować lot do Rzymu, Paryża, Londynu czy Wenecji.

Tanie linie lotnicze – przeloty krajowe idealne na majówkę

Ceny lotów krajowych i krótki czas podróży skłaniają coraz więcej turystów do tej formy transportu po Polsce. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by uniknąć korków na autostradach czy opóźnień na kolei, które nieodłącznie łączą się z każdym okresem wolnym od pracy. Tegoroczna majówka może być inna, wystarczy zarezerwować bilet lotniczy np. na trasie Warszawa – Gdańsk i z powrotem (koszt od 395 złotych wraz z bagażem podręcznym). Ciekawa jest też oferta przelotu z Wrocławia do serca Mazur, czyli do Olsztyna. Już w 55 minut, bez przesiadek ani męczącej podróży, można znaleźć się w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Tanie loty w obie strony dostępne są też na linii Wrocław – Kraków, Warszawa – Wrocław, Katowice – Warszawa.

Najtańsze bilety lotnicze od Ryanair

Sama nazwa przewoźnika równa się już niemal z najbardziej korzystną ceną za lot. Ryanair wyrobił sobie markę ekonomicznych linii, dzięki którym można złapać naprawdę ciekawe okazje. Ceny zaczynają się od 93 złotych na linii Gdańsk – Sztokholm, a większość tras można złapać od 118 złotych za bilet w dwie strony. Na odkrycie czeka Zadar, Kowno, Piza, Hamburg, Kopenhaga, Hamburg, Bruksela czy Mediolan. Sprawdź na www.tanie-loty.com.pl, które rejsy są dostępne z najbliższego lotniska w Twojej okolicy.

Wyszukiwarka najlepszych okazji – planuj z głową!

Wyszukiwarka lotów to świetnie narzędzie, które pozwala zaoszczędzić czas, nerwy oraz pieniądze. Duży wybór propozycji od różnych linii lotniczych pozwoli cieszyć się wybranym standardem lotu. Rabaty i okazje, w tym także alerty cenowe, można ustawić wobec swoich preferencji. Takie rozwiązanie umożliwia realizację marzeń – nie tylko swoich, ale też bliskich osób.