Wielkanoc 2023 na polskim morzem – Świnoujście już czeka!

Wielkanoc nad morzem 2023 może stać się przygodą i odskocznią dla całej rodziny. Wiosenne święta warto spędzić w rodzinnej atmosferze, bez bieganiny i ogromu obowiązków. Czemu nie podarować sobie i bliskim Wielkanocy w bliskim naturze zakątku Świnoujścia?

Święta wielkanocne z dala od zgiełku miasta

Do dyspozycji gości hotelu Cesarskie Ogrody w okresie Wielkanocy gospodarze oddają nie tylko strefę Welness&Spa. W wielkanocnym pakiecie na gości czekają także świąteczne śniadania w formie bufetu, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem w Poniedziałek Wielkanocny oraz niezapomniane animacje dla dzieci od 6 do 12 lat w Wielką Sobotę. Poszukiwanie wielkanocnego zajączka nigdzie indziej nie sprawia tyle frajdy. Rodzinne malowanie pisanek i rozkoszowanie się pysznymi wielkanocnymi daniami bez konieczności sprzątania to idealny pomysł na tegoroczne święta.

Rodzinny wypoczynek – pełny relaks w strefie Wellness

Pakiet wielkanocny umożliwia także gościom nieograniczone korzystanie z basenu i sauny na terenie hotelu. Pakiet zawiera również możliwość skorzystania z jacuzzi z hydromasażami, a na dzieci czeka sprzęt wodny do wypożyczenia: makarony oraz deski do pływania. Jeśli chcecie naładować baterie na dłuższy czas, warto wybrać się na zabiegi spa. Masaże z różnych stron świata, zabiegi na twarz czy hydroterapia pozwolą wyciszyć się i w pełni wykorzystać wolny czas. Czekają na Was także relaksujące rytuały oraz grota solna, znana ze swoich zdrowotnych właściwości. W ofercie znajdują się też zabiegi lecznicze, m.in. magnetoterapia, ultradźwięki czy okłady borowinowe.

Klimat świąt wielkanocnych w Świnoujściu

Szukanie zajączka oraz uroczyste śniadanie wielkanocne to nie wszystko. Na zdecydowanych co do podtrzymywania tradycji czeka także możliwość wykupienia koszyczka wielkanocnego. Rodzinna Wielkanoc to również wspólne obiadokolacje o świątecznym charakterze oraz możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny na jeden z wielu sposobów. Położona na terenie hotelu wypożyczalnia rowerów oraz sprzętu do Nordic Walking pozwoli Wam na swobodne wypady w teren. Obserwujcie, jak przyroda wybrzeża budzi się do życia i weźcie głęboki wdech nad polskim morzem.

Niepowtarzalna Wielkanoc nad morzem

Serdecznie zapraszamy do spędzenia świąt wielkanocnych w Świnoujściu. Wystarczy jedynie zarezerwować termin na stronie https://www.cesarskieogrody.pl/spa-wellness/basen i przejrzeć przy okazji dostępne dla gości specjalnych atrakcje. Lany Poniedziałek na plaży i upragnione święta w miłej atmosferze – wszystko to składa się na jedyny w swoim rodzaju pobyt wielkanocny.