Wycieczka do Paryża ze Szczecina

Każdy, kto kocha podróżować i zwiedzać nowe miejsca, na pewno lubi wycieczki objazdowe organizowane przez doświadczone biuro podróży. Bogaty program wycieczki, profesjonalna organizacja transportu, zakwaterowania, wyżywienia i przede wszystkim profesjonalni przewodnicy sprawiają, że jest to doskonała forma spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich pasji i poznawania dalekich zakątków świata. Dziś skupimy się na wycieczce do Paryża ze Szczecina, organizowanej przez biuro podróży event-tours.pl,

Wycieczki objazdowe po Europie

Specjalnością ww. biura podróży są wycieczki objazdowe po najpiękniejszych zakątkach Europy. Wyjazdy do stolicy Francji cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością, czemu zresztą nie można się dziwić. Wspaniała architektura, liczne zabytki, choćby takie jak katedra Notre Dame, Pola Marsowe, Łuk Triumfalny, dawny pałac królewski czy choćby zwiedzanie miasta nocą. Dla takich atrakcji warto zdecydować się na oszczędzanie pieniędzy na udział w wycieczce i zrealizowanie swojego marzenia, polegającego na wyjeździe do Paryża.

Dlaczego warto pojechać do stolicy Francji z biurem podróży?

Biuro podróży Szczecin to sprawdzony organizator wycieczek zagranicznych, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz bardzo bogatą ofertą usług. W programie zwiedzania tej konkretnej wycieczki znajdują się wszystkie ważne miejsca, które każdy miłośnik Paryża powinien na własne oczy ujrzeć. Po stolicy oprowadzać Państwa będzie osoba — certyfikowany przewodnik, który w inspirujący sposób opowie o tym mieście, jego zabytkach i licznych tajemnicach. To, co może dla niektórych wyglądać jak spacer po centrum miasta, w rzeczywistości jest niezapomnianą wycieczką, która na zawsze zapisze się w waszej pamięci. Warto również dodać, że program wycieczki jest tak stworzony, aby obejmował wejścia do takich obiektów jak Pałac Sprawiedliwości, Zamek Chambord czy pozostałe ciekawe miejsca w dzielnicy łacińskiej.

Jak przygotować się na zwiedzanie miasta z biurem podróży?

Trzeba być świadom tego, że wycieczka objazdowa z natury charakteryzuje się większą dynamiką niż typowy pobyt wypoczynkowy. Organizatorzy takich wyjazdów koncentrują się na tym, aby zapewnić swoim klientom wstęp do jak największej ilości zwiedzanych obiektów, oczywiście w towarzystwie przewodnika. Aby temu sprostać, wyjazdy z hoteli odbywają się we wczesnych godzinach porannych, a przyjazdy w późnych godzinach popołudniowych. Oczywiście w ciągu całego dnia zwiedzania przewidziany jest czas wolny dla siebie, który można wykorzystać na pójście na obiad lub odpoczynek przy filiżance kawy w kawiarni.

Katedra Notre Dame — co zabrać na jej zwiedzanie?

Zwiedzanie Paryża, ale i każdego innego miasta będzie przyjemniejsze, jeśli zadbamy o wygodną odzież, komfortowe buty i dobre nastawienie. Wchodząc do kościołów i innych obiektów kultu religijnego, pamiętajmy o stosowaniu się do podstawowych zasad, które w nich panują. Zakryte ramiona u kobiet, długie spodnie u mężczyzn to niezbędne minimum. Warto także przygotować się na dłuższy przejazd autokarem, który jest bardzo komfortowy, ale na spędzony w nim czas, warto mieć swoją poduszkę pod głowę czy kocyk do przykrycia się. Inaczej niż w Polsce, we Francji płatności bezgotówkowe kartami nie są tak popularne i rozpowszechnione, dlatego dobrze jest mieć przy sobie nieco gotówki na drobniejsze wydatki. Jeśli jesteś gotów na taką podróż, zapraszamy cię na stronę naszego biura, na której znajdziesz dokładnie opisany program wycieczki do Paryża ze Szczecina.