Wypoczynek w wyjątkowym miejscu – pałac Alexandrinum

Jeśli ktoś chce oderwać się od zgiełku miasta i spędzić trochę czasu w zacisznym miejscu warto wybrać otóż pałac Alexandrinum w okolicach Warszawy. Znajdujący się w powiecie Wołomińskim hotel to miejsce, gdzie każdy będzie czuł się doskonale. Na miejscu nie brakuje atrakcji, które sprawią że wypoczynek tam będzie przyjemnością.

Wyjątkowa historia sięgająca XVIII wieku

Znajdujący się w miejscowości Krubki-Górki ma swoją historię kształtowaną już od XVIII wieku. To w tym czasie na terenie, gdzie znajduje się pałac powstał park. Znajdował się w rękach rodziny przyszłego króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dlatego w XVIII, gdy w Polsce rządził król i potem w latach zaborów w XIX wieku, gdy pałac znajdował się w carskich rękach pojawiało się tam wielu znamienitych gości. Podupadł po II wojnie światowej, odrestaurowany w XXI wieku, gdy zdecydowano o tym, by w pałacu powstał hotel. I tak jeśli ktoś mieszka w Warszawie i chce oderwać się nieco od miasta, bez długiej podróży może wypocząć w wyjątkowym miejscu niedaleko stolicy.

Piękny park, strefa SPA, doskonała restauracja

Obecnie w Pałacu funkcjonuje nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel, który chce zadbać o wszystkich gości. Dlatego gwarantowane standardy są na najwyższym poziomie. Przybywający do hotelu docenią jego wnętrze, szczególnie jeśli zamki i pałace, oraz ich stylistyka są im bliskie. Mimo, że hotel w pałacu gwarantuje najwyższe standardy i wiele nowoczesnych rozwiązań, zachowane są tam również te elementy, dzięki którym poczuć można ducha historii tego miejsca i podziwiać jego piękną architekturę oraz otaczający ogród. Dla gości przygotowane zostały piękne pokoje hotelowe, do dyspozycji w pałacu jest także świetna restauracja oraz nowoczesna strefa SPA i wellness z wieloma zabiegami, dlatego w ramach pobytu można zadbać o swoje ciało. Hotel jest przyjazny najmłodszym, dlatego chętnie będziemy u nas gościć także dzieci, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Organizacja imprez okolicznościowych

Hotel znajdując się niedaleko Warszawy proponuje także ofertę dla tych, którzy planują organizację imprezy okolicznościowej. W hotelu znajdują się sale, które pełnią funkcje bankietowych. Dzięki temu można zorganizować tam w ciągu roku urodziny, latem np. wesela czy imprezy firmowe. Przyroda w otoczeniu pałacu sprawi, że gości będą czuć się tam doskonale i chętnie pospacerują po parkowych alejkach, których historia sięga XVIII wieku. Zaglądając na stronę internetową można oczywiście zwrócić uwagę na to jakie są tam dostępne atrakcje, jak wyglądają sale bankietowe i ilu gości są w stanie przyjąć. Zapraszamy do naszej oferty, niezależnie czy mieszkacie w Warszawie, czy chcecie przyjechać do nas z drugiego końca Polski. Zadbamy o to, by Wasz pobyt był udany.