Prezent dla podróżnika

Idealny prezent dla podróżnika

Imieniny, urodziny, zmiana pracy – dawanie upominków czy prezentów nie jest łatwe, bo zawsze trudno stwierdzić, co spodoba się obdarowanej osobie. W przypadku osób, które sporo podróżują, sprawa jest naprawdę banalnie prosta. Motyw podróżniczy czy przedmioty, które przydadzą się w trasie to strzał w dziesiątkę! Jako inspirację przedstawimy Jarząbkową listę upominków dla podróżników. Korzystajcie z niej śmiało!

Nie wiemy jak reszta świata, ale uwielbiamy personalizowane prezenty. W przypadku częstego podróżowania jest to niezwykle przydatne. Podpisane przedmioty znacznie mniej kuszą, a często jest je po prostu łatwiej znaleźć, bo… wyróżniają się 🙂 Dlatego naszym numerem jeden stał się:

1. Personalizowany bidon

Pić w trasie trzeba – wszyscy wiedzą jakie to ważne. Własna woda – nawet jeśli traktowana jest jako rezerwa – zawsze się przydaje. Niestety na odprawie bagażowej nie można przewozić litrowych butelek z napojami. Często jednak po samej odprawie można na lotniskach znaleźć specjalne punkty, z których można się napić. Właśnie tam warto napełnić swój bidon.

personalizowany bidon

2. Personalizowany notes

Nie wiemy jak inni podróżnicy, ale my przed wyjazdem robimy mnóstwo notatek – właściwie to najczęściej spisuje je Sonia. Możecie sobie tylko wyobrazić jej plik kartek i karteczek. Zdecydowanie łatwiejszym sposobem jest posiadanie jednego notesu. Jeśli prowadzicie lub macie zamiar prowadzić blog czy dziennik podróżniczy to spisywanie wszystkiego w jednym miejscu jest dużym ułatwieniem.

3. Podróżnicze mapki zdrapki

To jest ewidentny hit ostatnich lat! Zdrapywanie krajów czy miejsc, które się odwiedziło daje mnóstwo satysfakcji. A rozdrapana mapa, która wisi na ścianie jest świetnym początkiem do snucia podróżniczych opowieści.

mapka zdrapka

4. Personalizowany pendrive

My zdecydowaliśmy się na taką przechowalnię zdjęć, bo jest to po prostu bardzo wygodne. Druga sprawa, jak tylko zobaczyliśmy w głowach napis „The Jarząbki Blog” na tych drewnianych obudowach – nie mogliśmy się powstrzymać 🙂 Sami patrzcie!

personalizowany pendrive

5. Album na później

Raz w roku decydujemy się wywołać zdjęcia z ostatnich 12 miesięcy. Faktem jest, że wtedy szukamy albumu, który pomieściłby wszystkie nasze wyprawy z tego czasu. Z takiego prezentu ucieszy się każdy podróżnik.

Personalizowany album na zdjęcia

6. Karafka na dobry alkohol

Najczęściej z naszych podróży przywozimy regionalny alkohol. Nie zawsze jest go łatwo dostać, ale staramy się kupować wina charakterystyczne dla danego regionu. Po przyjeździe zwołujemy naszych przyjaciół czy rodzinę i robimy wspólną degustację.

karafka

Jeśli szukacie miejsca, w którym będziecie mogli zamówić podobne cudeńka to polecamy: https://mygiftdna.pl. W dniu zamówienia trzymaliśmy jeszcze projekty do zatwierdzenia (w przypadku pendrive), a następnego dnia paczka była już u nas w domu. Przesyłki mają ekspresowe, komunikacja przebiega bardzo sprawnie, a zamawiane przedmioty były zawsze porządnie zapakowane. My dostaliśmy od nich nie tylko podróżnicze prezenty, ale również te z sekcji Ślub. Tace i podstawki używamy od dwóch lat i spisują się rewelacyjnie 😉

Comments

comments